ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

LIUGONG - перший в Україні регіональний тест-драйв!

LIUGONG - перший в Україні регіональний тест-драйв!

08/08/2008

LiuGong8 серпня стартував регіональний тест-драйв ТОВ "Аларіт Пром" спецтехніки концерну LIUGONG. Перша презентація проходила в АР Крим, на території кар'єру ТОВ "Ульянівські вапняки".Були представлені фронтальні навантажувачі CLG856 вантажопідйомністю 5т, гусеничний екскаватор CLG225C ківш обсягом 1 м куб, гідромолот, міні навантажувач c боковим поворотом CLG375, а також комбінований вібраційний каток з бандажем CLG612H вагою 12т. Число запрошених - понад 50 організацій - кар'єри, Кримський автодор і дорожні управління, будівельники,виробники бетону. Кожен з учасників мав можливість оцінити роботу техніки та її продуктивність в робочих умовах.

Презентація складалася з двох етапів: ознайомлення учасників з історією концерну LIUGONG і його ексклюзивним представником в Україні - ТОВ "Аларіт Пром" і безпосередньо тест-драйву.

LiuGongНа учасників презентації справило особливе враження те, що китайський концерн використовує тільки оригінальні вузли світових лідерів: CUMMINS, MANULLI, KAWASAKI, ZF (партнери LiuGong). В Україні, купуючи техніку LiuGong, замовник отримує гарантію і підтримку ТОВ "Аларіт Пром", а також офіційних представників партнерів концерну LiuGong в Україні. Це один з не багатьох виробників, дилерська мережа якого налічує майже 50 дилерів у всьому світі. ТОВ "Аларіт Пром" протягом 1,5 років реалізував більше 80 машин, на складі постійно в асортименті не менше 20 одиниць техніки. Особлива увага приділяється сервісному та гарантійному обслуговуванню, яке на сьогоднішній день, за відгуками клієнтів, є одним з найбільш якісних.Склад запасних частин в Україні - 300 м2 на суму понад 1000 000грн. Територія бази з підготовки техніки - 2 га, тестова площадка, м. Вишгород, для всіх бажаючих особисто переконатися у високій якості техніки LIUGONG.

Метою проведення тест-драйву в АР Крим було: ознайомлення з новою технікою, яку можна було випробувати в робочих умовах та надання можливості оцінити працюючі майже рік в кар'єрі машини. Учасники презентації отримали позитивні відгуки від операторів, які щодня працюють на техніці LIUGONG. Кримський кар'єр - це одне з найбільш показових місць, де техніка працює, як кажуть, "на знос". Навантажувачі CLG 856 безвідмовно працюють цілодобово , це найкращий показник ВИСОКОЇ ЯКОСТІ.

LiuGongСвоїми враженнями поділився директор кар'єра ТОВ "Ульянівські вапняки", Бєлоусов Геннадій Петрович:

- Перше, це продуктивність техніки. Вона може працювати у важких умовах, ви самі бачите - це кар'єр, це робочий процес. На додаток до всього, хочеться відзначити хороші умови для самого водія. Кабіна обладнана кондиціонером, має чудовий огляд, регульовану рульову колонку і сидіння.Дана техніка абсолютно проста в обслуговуванні. Особливої ??уваги заслуговують комплектуючі. Я задоволений, і надалі, якщо буду розширювати парк спеціальної техніки,то буду дивитися саме в сторону LiuGong.

LiuGongПідтвердженням усього вищесказаного став придбаний кар'єром після тесту екскаватор CLG 225C з гідромолотом.

Турбота про людину, що працює на техніці - одна з основних концепцій заводу. Для цього на машинах встановлюються ROPS/FOPS кабіни, кондиціонери, зручні сидіння, які можуть повертатися на 360 градусів, доступна панель управління. Не маловажною є і висока продуктивність при невеликих витратах палива. Середня витрата палива на навантажувачі вантажопідйомністю 5т, в залежності від виду робіт, коливається в межах 10-15 л / мч. (для порівняння - аналогічні машини з ліцензійними двигунами 17-25л/мч).

Презентація в Криму перша з серії запланованих презентацій, які будуть проводитися по всіх регіонах Україні. Запрошуємо прийняти участь всіх охочих.Більш детальну інформацію Ви можете отримати в центральному офісі пр-т. Комарова, 42, т / ф 8-044-497-52-11.