ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

LiuGong 936Е – найпопулярніша модель серед екскаваторів 30-тонного класу.

 

LiuGong 936Е – найпопулярніша модель серед екскаваторів 30-тонного класу.

 
Машина спроектована із застосуванням найсучасніших технологій і при цьому проста в обслуговуванні. Крім ДВЗ Cummins під час виробництва екскаваторів 936Е використовуються компоненти Kawasaki, Nabtesco, Denso, Bosch-Rexroth та інших відомих брендів.
 
Залежно від операцій можна вибрати один з 6 робочих режимів: режим підвищеної потужності, економічний, режим точного управління, режим підйому, гідромолота, навісного обладнання.
 
Високу продуктивність забезпечує збільшена швидкість циліндрів. Домогтися її вдалося завдяки використанню гідравлічної системи з негативним керуванням разом із оптимізованим центральним розподільником (MCV).
 
Модель Liugong CLG 936E оснащена стрілою 6,4 м, рукояттю 3,2 м та ковшем об'ємом 1,6 м³. Максимальне зусилля різання на рукояті досягає 185 кН, на ковші - 252 кН. Продуктивність головного аксіально-поршневого насоса становить 600 л/хв. Ширина черевика гусениці – 600 мм.
 
Екскаватор у стандартній комплектації має високий запас міцності. Для роботи на кам'янистій породі є додатковий захист опорних роликів і нижньої частини поворотної платформи. Також машина може бути адаптована для експлуатації в умовах Крайньої Півночі.
 
У кабіни 936Е – кругова оглядовість. В середині встановлені сидіння з механічною підвіскою, кондиціонер, кольоровий функціональний РК-дисплей.