ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

LiuGong вперше провела Всесвітній день клієнта!!!

   Китайський виробник будівельної та гірничої техніки LiuGong провів перший Всесвітній день клієнта. Дводенний захід зібрав понад 300 гостей - дилерів і ключових клієнтів з 41 країни. В якості теми події компанія вибрала слоган «Побудуємо наш бізнес разом».

   Під час Дня клієнта LiuGong, гості змогли ближче познайомитися з виробничими та науково-дослідними об'єктами компанії. На території були представлені 92 одиниці будівельної та гірничої техніки. Серед них дистанційно керований фронтальний навантажувач, безпілотний дорожній каток, а також представлені на BICES 2019 електричні екскаватори.

   «Ми докладаємо зусиль для задоволення потреб клієнтів і підвищення конкурентоспроможності за допомогою наших машин, досліджень і розробок. Серед них Інтернет проекти , аналіз великого потоку даних, оцифровка і так далі », - зазначив Луо Гобінг (Luo Guobing), віце-президент і генеральний директор відділу зарубіжних продажів і маркетингу LiuGong.

   У 2019 році LiuGong випустила 62 новинки в 12 лінійках продуктів, серед яких колісні навантажувачі Stage V, екскаватори серії F та машини спеціального застосування.

   Компанія LiuGong зауважує, що нові продукти компанії це не лише оновлення моделей, вони включають багато інновацій та вдосконалень технологій. У вересні на пекінському 2019 BICES LiuGong дебютував першим комерційним використанням інтелектуального  колісного навантажувача 5G з дистанційним управлінням, електричними колісними навантажувачами та екскаваторами, а також безпілотним катком.

   LiuGong наголосили що також вклали значні ресурси в післяпродажний сервіс та запчастини, навчання та фінансування підтримки, і це все для того щоб допомогти нашим клієнтам постійно знижувати свої витрати за для створення цінностей, в результаті чого в 2019 році  до родини LiuGong приєднався 51 новий дилер. Тепер, де б ви не знаходилися, на залізних копальнях загадкової Монголії чи на рудних кар'єрах у жаркій Африці, в пустелях Саудівської Аравії чи на віддалених будівельних майданчиках, ми знаходимо машини LiuGong.

   До Дня клієнта також приєднались наші європейські сусіди. Більше 100 представників дилерських компаній, лідерів галузевих асоціацій, працівників державного сектору, із 25 країн зібралися разом, щоб відзначити досягнення минулого року та поділитися баченням майбутнього розвитку на наступні роки.