ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Liugong 4180D - абсолютно новий грейдер, який ви так чекали!

Китайський виробник LiuGong отримав високу нагороду за дизайн автогрейдера 4180D.
 Премія Red Dot Award: Product Design - один з найбільших світових конкурсів дизайну.  У 2019 дизайнери і виробники з 55 країн представили більше 5500 продуктів для участі в конкурсі.  Міжнародне журі, що складається з досвідчених експертів, оцінює рівень інновацій, функціональність, формальне якість, довговічність і ергономічність.  Нагородження переможців та видача сертифікатів відбудеться 8 липня 2019 року в Ессені, Німеччина.

 "Я хотів би щиро привітати лауреатів з їх чудовим успіхом. Той факт, що їхні продукти були в змозі задовольнити суворі критерії журі, свідчить про високу якість дизайну переможців. Таким чином, лауреати задають ключові тенденції в індустрії дизайну і задають напрямки руху на майбутнє"  , - сказав професор Доктор Пітер Зек (Peter Zec), засновник і генеральний директор Red Dot.

 Що стосується переможців, варто відзначити, що команда індустріального дизайну LiuGong, розташована у Великобританії, працювала в тісній співпраці з клієнтами і операторами, щоб переосмислити зовнішній вигляд традиційного грейдера.  Отримана в результаті машина має абсолютно нову кабіну з панорамним оглядом в 324 градусів завдяки розробленій пятістоечной кабіні з одного C-образної стійкою.  Ударостійкі матеріали забезпечують кращий розподіл ваги, а скомпоновані точки доступу для технічного обслуговування автогрейдера LiuGong 4180D скорочують час простою.

 "Видимість, комфорт оператора і ергономіка були швидко визначені як ключові областей, поряд з шарнірним зчленуванням і маневреністю", - прокоментував Гері Мейджора (Gary Major), директора з промислового дизайну LiuGong.