ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Підписання Меморандуму про партнерство з United Overseas Bank Limited

Сінгапур, 17 липня 2018 року - LiuGong з гордістю повідомляє про підписання Меморандуму про партнерство з United Overseas Bank Limited в області фінансування машинобудування в Південно-Східній Азії. Меморандум про партнерство між Guangxi LiuGong Machinery Co., Ltd і UOB був підписаний у четвер, 12 липня 2018 року в дочірньому офісі LiuGong Asia Pacific, розташованому в Сінгапурі. Він був підписаний між президентом LiuGong Machinery Asia Pacific, г-ном Chen Hao і директором і керівником групи галузевих рішень в UOB, г-ном Karunia W. Tjuradi.

Президент LiuGong Machinery Asia Pacific Pte Ltd г-н Chen Hao поділився своїми думками з приводу підписання Меморандуму: «З тих пір, як в 2011 році LiuGong створив свій дочірній офіс в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні для продажу будівельної техніки на ринку Південно-Східної Азії, нас визнають як компанію, яка пропонує якісну продукцію, а також відмінний сервіс. Наша наполегливість і інвестиції почали окупатися, ринок також показав признаки відновлення в цьому році. У першому кварталі у нас зросли продажі на ринку Південно-Східної Азії більш ніж на 50%».

За словами г-на Chen Hao, завдяки Меморандуму представлені фінансові рішення для дилерів і клієнтів LiuGong, що принесе безліч переваг обом. Наприклад, легкий доступ до фінансових рішень, який вони раніше не мали. Вони будуть користуватися кредитами з більш конкурентоспроможною процентною ставкою, маючи спільні ризики, які несуть обидві організації. Індонезія і Таїланд стануть першими двома країнами, які випробують цю схему. Це нове порозуміння між двома організаціями дозволить ключовим клієнтам LiuGong отримати кращі знижки і послуги від LiuGong при великих закупівлях.

«Ми хотіли працювати з провідними OEM-виробниками з Китаю, а LiuGong - кращий з них, і ми вперше звернулися до цієї програми», сказав г-н Karunia W. Tjuradi. Директор і керівник відділу галузевих рішень в UOB, на церемонії підписання меморандуму заявив: «Ми знаємо, що LiuGong втілить в життя свої закордонні амбіції, і UOB тут, щоб зробити це».

Г-н Luo Guobing, генеральний менеджер підрозділу LiuGong Overseas Division прокоментував цю подію: «LiuGong має великі амбітні плани на зарубіжному ринку. LiuGong постійно цікавиться розвитком наших дилерів для надання їм конкурентних переваг і стратегій для оптимізації їх операційних і фінансових показників. Коли UOB звернувся до нас і запропонував співпрацю, ми подумали, що це дуже своєчасно і доречно в цьому році».