ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

LiuGong переходить в нову епоху розвитку з Графен-модифікованим мастилом

Liuzhou, China - 3 липня 2018 року -

Нещодавно в Глобальному науково-дослідному центрі LiuGong був запущений демонстраційний центр розробки технічних стандартів і програм для Графен-модифікованого мастила. Створена Китайським інноваційним альянсом індустрії Graphene і Guangxi Liugong Machinery Co., Ltd, перша база в Китаї, яка концентрується на перетворенні графена. Співпраця також включає в себе створення спільної лабораторії і проведення незалежних досліджень. Ця ініціатива буде не тільки просувати науково-дослідні і дослідно-конструкторські розробки Графен-модифікованих виробів в LiuGong, але і дасть LiuGong можливість брати участь в проектах галузевих стандартів напряму.

Графен був названий «королем нових матеріалів» вченими, оскільки він має кращу електричну і теплопровідність з найтоншою товщиною і максимальною інтенсивністю. Крім того, мастильна промисловість демонструє великий ринковий потенціал. В даний час річний обсяг виробництва мастильних матеріалів в Китаї становить понад 5 мільйонів тонн з обсягом ринку понад 200 мільярдів юанів, який до 2022 року може подвоїтися.

LiuGong домігся значних успіхів у розробці Графен-модифікованого мастила не тільки в практиці дисперсійної стабільності складу графена і його мастильних матеріалів, але також встановив стандартну і оціночну систему для визначення його добавок. Конкретні мастильні матеріали, модифіковані матеріалами графен, показали значне поліпшення в відношенні опору і зниження тертя при екстремальному тиску. Це забезпечує новий прорив для рішень довготривалих рецесивних проблем, таких як знос і шум головних компонентів при жорстких умовах експлуатації.

LiuGong має намір створити 3 види матеріалів для Графен-модифікованого мастила через 2 роки і домогтися застосування їх в продуктах CE LiuGong за 5 років. Ці наміри також включають запуск корелятивних продуктів і деталей. Ґрунтуючись на нових продуктах і технологіях, розроблених з Графен, вартість промислової продукції LiuGong Lubricants Company, ймовірно, збільшиться на 20%.