ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

LIUGONG ЗАПРОСИЛИ НА 9-Й МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ІНВЕСТИЦІЇ ТА БУДІВНИЦТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

7-8 червня в Макао пройшов форум «ІНВЕСТИЦІЇ ТА БУДІВНИЦТВО». Будучи одним з провідних підприємств в галузі машинобудування, LiuGong бере участь в цьому заході протягом 9 років поспіль. У цьому році на Форумі були присутні президент LiuGong - Huang Haibo і віце-президент - Luo Guobing.

Huang Haibo виступив на «Четвертому інфраструктурному форумі China-LAC», де він розповів про 15-річний досвід розвитку LiuGong в Латинській Америці.
Китай і Латинська Америка знаходяться в розпалі розвитку, де основним завданням є поліпшення незалежних інноваційних можливостей. За останні кілька років LiuGong досяг великих проривів, інвестуючи в дослідження, розробку і створення інтернаціонального менеджменту.

Luo Guobing поділився стратегіями LiuGong з аудиторією форуму «Великобританія - Китай Infratech - майбутнє наших країн». Впровадження інтелектуальної системи управління на колісних навантажувачах, екскаваторах і кранах техніки LiuGong допоможе виконувати контроль, визначати місцеположення, здійснювати сервісне обслуговування та операційну підтримку на основі обробки даних в режимі реального часу. Поряд з розвитком інтелектуальних додатків буде доступно - безпілотне керування, автоматичне уникнення перешкод, планування завдань та інші функції.

Під час форуму, LiuGong провів церемонію відкриття «Суперпроекти для Великих країн - LiuGong 60 років: історія одержимості і драйву». У 2018 році - LiuGong святкує своє 60-річчя і 15-й рік глобалізації. LiuGong взяв участь в безлічі суперпроеках по всьому світу, таких як: залізничні спорудження в Китаї-Лаосі і Східної Малайзії, швидкісна автомагістраль PKM в Пакистані, будівництво космічної зондуючого бази «FAST» і проект мосту Гонконгу-Чжухай-Макао. LiuGong не тільки подолав самі екстремальні і складні умови в цих проектах, але і завоював повагу у всьому світі, отримавши високу оцінку від клієнтів.
У минулому році компанія відкрила новий об'єкт у Варшаві - Європейський регіональний офіс LiuGong. У Stalowa Wola виробляються бульдозери та трубоукладачі Dressta, нові інвестиції вплинуть на європейську виробничу базу для виробництва лінійки LiuGong.