ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні




Новини

LiuGong Dressta Machinery успішно провів день операторів LDM

9 червня 2018 року був особливим днем ​​для LiuGong Dressta Machinery. В організованому заході у співпраці з Асоціацією операторів Польщі перший і єдиний будівельний завод, який проектує і виготовляє машини в Польщі, відкрив свої двері для 200 операторів з усієї країни. День почався з групових турів в новий Центр розподілу запчастин, який вміщує 30 000 позицій, загальна площа 3500 м2. Завдяки своїм передовим системам управління і високою доступністю деталей, LiuGong відкриттям центру, реалізували політику доставки в день замовлення для клієнтів і дилерів в Польщі.

Протягом усього дня, оператори, беручи участь в заводських турах, мали можливість побачити, як завод виробляє машини для всього світу в Польщі. Учасники тестували екскаватори та навантажувачі LiuGong в різних режимах роботи на полігоні з типовими умовами експлуатації.

На додаток до 6 різних тестових зон машин, було також дві змагальні. Більше 100 операторів змагалися за приз - поїздку на Bauma`19, найбільшу в світі виставку будівельної техніки в Німеччині.