ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Трансмісія нового покоління для Фронтальних навантажувачів створена компанією Liuzhou ZF Machinery.

23 квітня 2018 року Zeng Guang'an голова LiuGong Group очолив засідання BOD в Liuzhou ZF Machinery Co., Ltd (LZZF), JV Guangxi Liugong Machinery Co. і ZF Friedrichshafen AG, на якому дві сторони підписали угоду про підтвердження виробництва Трансмісії BP230. Угода дозволить LiuGong почати випуск трансмісії світового класу.

У порівнянні з попередніми варіантами трансмісії, нова має менший розмір і ефективніша в роботі. Вона дозволяє машині набирати велику швидкість при тій же потужності. Це підвищує продуктивність машини. Компактний розмір більш адаптований до гідротрансформатору. Значною мірою поліпшено швидкісний режим навантаження, що знижує витрати на паливо. Механізм коробки керується спіральними передачами, забезпечуючи стабільний рух і низький рівень шуму. Комфорт перемикання також поліпшується завдяки новому пропорційному клапану, який зазвичай використовується в автомобілях. Завдяки високо інтегрованому дизайну, електрогідравлічна система управління може дистанційно контролювати стан роботи коробки передач через GPS, а також проводити діагностику поломки на відстані, що полегшує і спрощує обслуговування.

Трансмісія може широко використовуватися в колісних навантажувачах і грейдерах, таких як: фронтальні навантажувачі LiuGong's 856H, 862H, 870H; дані трансмісії є в варіантах 4-ох швидкостях і 6-ти швидкостях.

Нова трансмісія доповнює лінійку продуктів LZZF, забезпечуючи більше можливостей для користувачів. Також, це підвищує конкурентоспроможність компанії і закладає основу довгострокового розвитку.

Дослідження і розробки продукту почалися в 2016 році на LZZF, і в цілому 15 прототипів були зроблені для тестування на міцність. Продукт буде офіційно запущений найближчим часом і, як очікується, виробництво у великому обсязі почнеться з листопада 2018 року.