ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

ТОВ «Аларітпром» відвідали провідну виставку Bauma China 2012 в Шанхаї

З 27 по 30 листопада 2012 року в Шанхаї пройшла Bauma China 2012 - міжнародна виставка будівельних машин, устаткування для виробництва будівельних матеріалів, транспорту та обладнання в будівельній галузі. Виставка проходить в Китаї вже в шостий раз, продовжуючи традиції всесвітньо відомої мюнхенської виставки Bauma, що проходить з 1957 року. Її швидке зростання вражає професіоналів з цієї галузі в усьому світі. У 2010 році виставку відвідали більше 150 000 чоловік з різних країн, щоб ознайомитися з продукцією, представленою майже 2000-ми учасникі в з понад 30 держав на виставковій площі 230 000 кв. м. В цілому зростання за основними показниками становило 33%. /p>


У 2012 році організатори виставки доклали максимум зусиль, щоб підтримати її високий рівень, що їм цілком вдалося. Bauma China 2012 завершилася з новими рекордами: близько 180 000 відвідувачів з 141 країн світу отримали можливість ознайомитися з новинками галузі, розта шованими на виставковій площі 300 000 кв. м. Зростання показників виставки цього року склало 16%.


На виставці було представлено обладнання за наступними профілями: екскаватори, навантажувачі, грейдери і бульдозери; компресори, пневматичний і гідравлічний інструмент; насосні станції і обладнання для виробництва залізобетонних конструкцій; обладнання для змішування, транспортування і подачі розчину; механізми для улаштування тунелів і галерей, прохідницький інструмент; бетоно- й асфальтоукладальники; рейкові механізми та ме ханізми для роботи на воді; обладнання для виробництва різних будівельних матеріалів і сумішей та для їх подальшого рециклінгу.


У цьому році концерн LiuGong вперше взяв участь у виставці спільно з Dressta Co, Ltd. (Huta Stalowa Wola). David Beatenbough, віце-президент LiuGong з досліджень та розробки, говорив про важливість покупки китайським гігантом з виробництва будівельного уст аткування польської компанії HSW та її дочірнього підприємства Dressta раніше цього року.


«Придбання Dressta було першим значним закордонним придбанням LiuGong, яке стало дуже важливим для нас. Цей рік в основному був роком відновлення та реформування виробничих основ в Dressta. Ми вже зробили багато чого для підвищення ефективності на заводі. Протягом перших трьох місяців володіння компанією, ми почали виробництво колісних навантажувачів та екскаваторів в Польщі. Це дало нам сильну європейську базу для майбутнього розвитку» - заявив він на прес конференції під час виставки.


Стосовно колісних навантажувачів LiuGong, представлених на виставці Bauma China 2012, Beatenbough сказав наступне: «Тут ви можете побачити, що у нас є машина спеціального застосування, яка працює на рідкому природному газі та має більш високу ефективність у порівнянні з традиційним дизельним двигуном. На нашій новій моделі 890 встановлений ківш з високо піднятою ріжучою кромкою. Є багато й інших удосконалень


LiuGong також привернув величезний натовп до довгоочікуваної презентації своїх нових екскаваторів серії E. Модельний ряд включає в себе моделі 910E, 918E, 925E, 930E, 936E, 945E, 948E та 950E. Ще одна модель - 22-тонний в екскаватор 922E - була представлена на початку 2012 року.


В якості ексклюзивних дилерів в Україні, ТОВ «Аларітпром» відвідали виставку Bauma China 2012, де ознайомилися з широкою лінійкою продукції Liugong, обмінялися корисною інформацією з гостями виставки, а також встановили нові партнерські відносини з провідними постачальниками запасних частин для підвищення рівня обслуговування своїх клієнтів в Україні. Крім того було визначено нові моделі техніки для впровадження на ринок України в 2013 році.