ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

2-5 жовтня 2012: Аларітпром на виставці БудТех 2012

Компанія Аларітпром спільно з Dressta Co., Ltd. взяла участь у 10 міжнародній спеціалізованій виставці «Будівельна, дорожня, гірнича і спеціальна техніка, обладнання та технології», яка проходила з 2 по 5 жовтня на території національного комплексу «Експоцентр України».

Цього року виставка зібрала 36 компаній-учасників, 64 бренди спецтехніки. Експозицію, яка розмістилася на 7 500 кв.м., побачила величезна кількість відвідувачів, серед яких - понад 1600 фахівців з дорожньо-будівельної галузі. Серед країн, які відвідали виставку, крім України були: Німеччина, Іспанія, Канада, Росія, Фінляндія.

У цьому році організатори виконали велику роботу з підготовки до БудТех 2012. Як відвідувачі, так і самі учасники відзначали, що цього року виставка стала краще, була добре організована велика ділова програма. Так, в її рамках були проведені конференції «Технологічна модернізація нерудних кар'єрів України. Нові можливості для зростання», «Будівельна спецтехніка: сьогодні і завтра. Ефективне використання та управління. Нові моделі спецтехніки та доступні джерела фінансування».

Компанія Аларітпром вже традиційно бере участь у виставці, яка є заходом № 1 в Україні у сфері будівельної, дорожньої, кар'єрної спецтехніки. У цьому році стенд Аларітпром розмістився поруч зі стендом компанії Дресста. Компанії фактично представляли один бренд, після того як у січні керівники компаній LiuGong і HSW (Huta Stalowa Wola) підписали угоду про співпрацю.