ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Щорічна конференція дилерів LiuGong

Щорічна конференція дилерів LiuGong

18/11/2010

LiuGong
У листопаді 2010 року в якості вступу до міжнародної виставки Bauma China в Шанхаї пройшла щорічна конференція дилерів Liugong, яка зібрала понад 400 гостей з 70-ти країн світу. Зустріч пройшла під гаслом "Досягнення нових висот" і була присвячена обговоренню нової стратегії глобального зростання корпорації.
Дилери та партнери Liugong отримали можливість ознайомитися з новими моделями, запланованими до випуску в 2011 році. Президент концерну Zeng Guang'an зазначив, що "рік за роком темпи зростання більшості виробничих ліній Liugong перевищують середні темпи в галузі, а обсяг експорту фронтальних навантажувачів та екскаваторів перевищив експорт всіх інших китайських виробників."
Zeng представив нові вдосконалені екскаватори серії D. Це нове покоління машин має бортовий мікрокомп'ютер, який управляє живленням і розподіляє потужність двигуна на основні робочі операції. Це підвищує ефективність та знижує витрату палива. В деяких випадках витрата палива може бути скорочена до 15%.
Також LiuGong представить серію катків з новою технологією захисту 6118, 6120, 6124H, 6024, 6026 і 6028. Із задньо навісним двигуном, ця конструкція забезпечує модернізований зовнішній вигляд, створює велику видимість для оператора та підвищує безпеку. Рівень вібрації в машинах нового покоління набагато нижче, що робить їх комфортними в експлуатації без втрат потужності.
Крім того, вилочні навантажувачі LiuGong - вже доступні на деяких ринках, будуть представлені по всьому світу в 2011 році. Також планується запуск нових моделей екскаваторів, міні навантажувачів та іншої будівельної техніки.
Поряд зі збільшенням лінійки продукції, LiuGong продовжує розширювати свою дилерську мережу, яку в 2010 році доповнили 12 нових дилерів. Таким чином, всього концерн налічує 115 дилерів у 80 країнах світу. Президент зазначив, що наразі існує 10 зарубіжних дочірніх компаній LiuGong, представлених в Європі, Південній Африці, Індії, Латинській Америці, Близькому Сході, Південно-Східній Азії, Австралії, Східній і Центральній Азії, Північній Америці та Росії.
ТОВ «Аларіт-Пром» позитивно відреагували на події в рамках щорічної конференції Liugong, зазначивши, що LiuGong дійсно має дуже сильну стратегію на найближчі п'ять років. На конференції компанія дізналася, чого можна очікувати від заводу в сфері нових продуктів, а також сервісної підтримки. Конференція стала чудовою можливістю поділитися своїми ідеями з лідерами LiuGong та іншими дилерами з усього світу.