ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Корпорація "LiuGong" і компанія "Cummins" оголосили про спільне партнерство у виробництві двигунів в Китаї.

Корпорація "LiuGong" і компанія "Cummins" оголосили про спільне партнерство у виробництві двигунів в Китаї.

20/10/2011

LiuGongНовий завод буде побудований в місті Лючжоу, провінція Гуансі, на півдні Китаю. Нове спільне підприємство під назвою "Guangxi Cummins Industrial Power Co., Ltd" приступить до виробництва двигунів в 2013 році. Обсяг виробництва планується до 50000 одиниць з можливістю розширення обсягу в майбутньому.
Tom Linebarger - президент і головний операційний директор компанії "Cummins", сказав: "Я радий, що ми розширюємо наші довгострокові відносини з компанією "LiuGong",із однією з провідних і найбільш шанованих компаній з виробництва обладнання в Китаї." LiuGong "домоглася величезного зростання в останні роки, і готова розширити свій бізнес ще швидше в найближчі роки."
"Спільне підприємство "LiuGong" і "Cummins" можна розглядати як продовження наших успішних 10-річних відносин, і ми раді стати ще сильнішими партнерами", - сказав Zeng Guang'an - президент "Guangxi LiuGong Machinery Co., Ltd".

Про компанію "Cummins"
Компанія "Cummins" є світовим лідером і корпорацією, яка займається дизайном, виробництвом, розповсюдженням та обслуговуванням двигунів і пов'язаних з ними технологій, включаючи паливні системи. Штаб-квартира знаходиться в Колумбусі, штат Індіана (США). У компанії "Cummins" працюють близько 40 000 чоловік по всьому світу, компанія обслуговує клієнтів більш ніж в 190 країнах.