ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Інвестиції в інтелектуальне виробництво

На початку 2018 Президент концерну LiuGong, Zeng Guang'an дав інтерв'ю для China Construction Machinery.

Zeng Guang'an висловив свою думку про розвиток LiuGong в 2017 році:

 «2017 рік - поворотний момент. Ринок відновлюється, і LiuGong скористався цією можливістю. Науково-дослідне і Конструкторське Бюро LiuGong зробило кілька проривів після тривалої роботи над інноваціями, що дозволило компанії стати більш ефективною, ніж будь-коли. Обсяги продажів наших фронтальних навантажувачів, перевищують 350 000 одиниць. У нас також збільшилися продажі екскаваторів на 150% за рік. Загальний дохід LiuGong досяг 15 млрд. юанів.

У 2017 LiuGong випустив 26 нових машин. Наші фронтальні навантажувачі та екскаватори тяжкого класу зайняли хороші позиції на ринку, а наш революційний навантажувач з вертикальним підйомом, VL80A, входить в список національних інновацій, як найкраще досягнення. Все це свідчить про нашу можливість побудувати стійку компанію, що розвивається. LiuGong має глобальну бізнес-мережу, що складається з більш ніж 300 дилерів в більш ніж 100 країнах світу.

Думка Zeng Guang'an з приводу глобалізації китайських виробників:

 «Пріоритетом є знання наших переваг і недоліків. Мій досвід за останні роки показує, що з'явилося місце для розвитку китайських СЕ виробників. Перше, що потрібно змінити - ідеї. Тактика "низької ціни", є менш переконливою на розвинених ринках, де ціна не єдина цінність, ніж на ринках що розвиваються.

Можливо, в минулому, нашою основною перевагою було - здатність виробляти конкурентоспроможні продукти з меншими витратами. Однак зі збільшенням як видимих, так і невидимих ​​витрат така модель вже не є стійкою, що вимагає від нас створення нових цінностей від технологічних і управлінських інновацій.

На ринках Європи і Америки, Китай все ще займає слабкі позиції, тому підприємства повинні бути готові до тривалого процесу, в ході якого ми повинні постійно інвестувати в Науково-дослідні центри, розвивати таланти і будувати інтернаціональну операційну систему.

Zeng Guang'an повідав про наступну мету LiuGong.

 «Ми будемо підтримувати нашу «перспективу в розвиток». Режим і структура економічного розвитку повинні відповідати макроекономічному середовищі, підвищувати ефективність і виконувати структурні поставки на національному рівні. Компанія LiuGong зосереджена на підвищенні ефективності, якості і стійкості. При впровадженні 13-й п'ятирічної стратегії компанія LiuGong повинна підвищити світову конкурентоспроможність, як продукції, так і сервісу, підвищити операційну ефективність і рентабельність, оптимізувати промислову і інвестиційну структуру, і активно розвивати нові напрямки, такі як робототехніка, сільськогосподарське обладнання та інші».