ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Глобальна конференція дилерів 2009

Глобальна конференція дилерів 2009

10/12/2009

LiuGong Щорічну конференцію дилерів 2009 Global Dealer Conference відвідала найбільша кількість гостей, коли-небудь присутніх на конференціях LIUGONG. Даний факт свідчить про стрімке зростання і успіх компанії, незважаючи на факт затишшя на ринку та фінансову кризу. Дилери мали можливість оцінити нові моделі навантажувачів, відвідати завод з виробництва нової лінії бульдозерів, ознайомитися з інформацією, що стосується кранів, навантажувачів.

Тема конференції 2009 року: "Пробитися крізь лід" ("Break Through the Ice") до продажу, заробітків і зростання.

Керівництво компанії LiuGong вручило 63 нагороди найбільш зразковим дилерам і менеджерам з усієї дилерської мережі. ТОВ Аларіт Пром було удостоєно нагороди Президента Компанії LIUGONG за підписання контракту про постачання техніки з Heidelberg Cement України, що послужило першим кроком до співпраці світових виробників будівельної техніки LiuGong, Ltd і Heidelberg Cement (Німеччина).

В черговий раз компанія LIUGONG зарекомендувала себе як найбільший експортер колісних навантажувачів в Китаї.

Станом на 31 жовтня 2009 року, згідно з даними Китайської асоціації будівельної техніки, компанія LiuGong експортувала найбільшу кількість колісних навантажувачів за рік. Це більше, ніж у будь-якого іншого виробник колісних навантажувачів в Китаї.

Всупереч кризі, компанія LiuGong поліпшила свої фінансові показники. Зростання річного обороту компанії, в порівнянні з минулим роком, склало більше ніж 10%. Значною мірою такий результат обумовлений залученням 10 нових дилерів з різних країн світу, які стали частиною глобального бізнесу компанії LiuGong.

Протягом минулого року, компанія LiuGong активно шукала шляхи для глобального розширення, проникаючи в Північну та Латинську Америку, а також в Європу. В результаті цього, було експортовано 2587 колісних навантажувачів.

Розширення компанії є очевидним фактом, так як в цьому році колісні навантажувачі були доставлені в більше ніж 80 країн. Таким чином, компанія LiuGong продовжує розвиватися навіть у несприятливих економічних умовах.

BICES Show Judged Major Success

Поява компанії LiuGong на виставці BICES на початку листопада була великим успіхом. Тисячі відвідувачів сходилися до стенду компанії, де їх зустрічали дилери з понад 80 країн. Основна увага на виставці акцентувалася на закінчення 2009 року.

Виставковий зал LiuGong мав площу 2750 м2, на ній було представлено 29 машин з 11 лінійок, включаючи найновіші моделі, які не експортувалися за межі Китаю.

2009 Iran International Industry Fair

Компанія LiuGong в жовтні зміцнила свої позиції на ринку Ірану. По закінченню 4х-денної виставки було продано 9 машин і розпочалися переговори, що стосуються продажу ще 32 одиниць.

LiuGong Readies for the World Stage

Розпочалася робота над представленням бренду LIUGONG на виставці BAUMA – найбільшій виставці в світі, яка проходить раз на три роки в Мюнхені. Виставка буде проходити з 18 по 23 квітня 2010 року.

Компанія LIUGONG значно зросла за минулі три роки та готова представити свої досягнення на міжнародному рівні.

"У компанії LiuGong є що сказати і що показати", говорить Кетрін М Донахью, директор з маркетингу. "У нас є приголомшлива нова продукція, нова лінія, глобальне розширення мережі, офісів, представництв, а також інші значимі досягнення, про які ми хочемо розповісти".

BAUMA - це найкращий захід для таких обговорень, так як виставку відвідують близько півмільйона відвідувачів і більше 250 світових виробників, будуть брати в ній участь.

"Як результат, наша маркетингова команда з липня працювала над презентацією компанії, з метою продовжити розмову про історію компанії LiuGong та продажу машин", говорить Донахью. "Наші інвестиції в цю виставку будуть найбільшими, ніж будь-коли".