ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Відбулась зустріч з прем’єр міністром Китаю по оновленню виробництва та реструктуризації економіки Китаю

25 серпня 2017 року у Пекіні відбулася важлива зустріч з прем’єр міністром Китаю паном Li Keqiang. На зустрічі були присутні віце-прем’єр Ma Kai,  міністр закордонних справ, державний радник,  генеральний секретар Державної ради пан Yang Jing, державний радник Wang Yong, державні посадові особи відповідних міністерств та відомств та керівники від більш ніж 60 провідних китайських виробників.

Голова групи LiuGong пан Zeng Guang був запрошений на зустріч як один з трьох керівників компанії для промови. Прем’єр  Li Keqiang проявив великий інтерес до промови Zeng Guang, і розмова тривала майже 30 хвилин.  У своїй промові пан Zeng Guang коротко розповів про китайську промисловість та про розвиток компанії LiuGong, потім він запропонував п’ять пунктів що до розвитку та удосконалення китайського виробництва. Ці пункти включають в себе вдосконалення міжнародної конкуренто спроможності компанії; підтримка розвитку інноваційного та технічного виробництва, підтримка від галузевих асоціацій, та контроль конкуренції між компаніями виробниками; створення нових виробничих робочих місць, залучення провідних керівників для міжнародного просування компанії, створення науково-дослідницьких підрозділів, навчання механіків; помірне зменшення витрат на виробництво,  податків, логістики та витрат на фінансування то що.

На зустрічі пан Li Keqiang виголосив важливу промову.

«Виробництво є основою економічного розвитку», сказав пан Li. «Економічна трансформація Китаю та новий розвиток індустріалізації безпосередньо залежить від сектору виробництва».