ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Машини LiuGong Dressta отримали найвищу нагороду на «Автострада шоу» у Польщі

Завод LiuGong Dressta представили свій модельний ряд екскаваторів та навантажувачів на європейській виставці Автострада, яка пройшла у Польщі, в місті Kielce, з 9 по 11 травня 2017 року.

В цьому році відвідувачі виставки мали змогу побачити сумісну презентацію заводу LiuGong Dressta вперший раз, презентація отримала нагороду в категорії «Найкращий стенд».

Бренд Dressta був представлений 2 флагманами бульдозерів  TD15-R Extra LA та TD-20 R Extra, в той час як LiuGong продемонстрував в перше 3 моделі машин, які були зібрані у Польщі для місцевого та європейського  ринку: 922Е И 936Е гусеничний  екскаватор и 856Н навантажувач.

Кажучи про стратегію компанії містер Howard Dale, керуючий LiuGong Dressta, сказав:

«Сьогодні ми відкриваємо нашу нову сторінку співпраці LiuGong Dressta. Наша головна ціль примножити наші позиції на ринку Польщі та Європи. Дякуючи комплексній та амбіційній п’яти річній стратегії розвитку «Шовковий шлях» LiuGong запустив роботу, яка включає в себе R&D інженерно-конструкторські дослідження, збірку та розповсюдження деталей».

Також  містер Howard Dale додав: «Компанія LiuGong пишається бути єдиним Китайським виробником, який збирає навантажувальну та екскаваторну техніку у самому серці Європи».