ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Всесвітній клієнтський центр Liugong в Лючжоу

27 березня 2017 року відбулося урочисте відкриття нового Всесвітнього клієнтського центру Liugong в Лючжоу. Центр функціонуватиме не лише як адміністратівна одиниця на базі професійно-технічного коледжу в Лючжоу (LVTC), але і як навчальний центр обслуговування клієнтів та дилерів LiuGong.

Дослідний центр обслуговування клієнтів буде функціонувати як кооперативна і інноваційна платформа для «вирощування» талантів, навчання співробітників і дилерів Liugong, а також для обслуговування клієнтів Liugong. Центр може забезпечувати багатофункціональну підтримку, включаючи навчання, практичні заняття, підвищення професійної кваліфікації, а також обмін технологіями. Ця ініціатива буде не тільки будувати практичну базу для LiuGong і LVTC, а й розвивати промисловість в регіоні.  

Центр займатиме площу в 40 000 квадратних метрів, в якому площа будівлі становить лише 10 000 кв.м. Будівництво здійснюється в 2 етапи і на даний час завершено 1-й етап, в тому числі практичні лабораторії для мостів, трансміссії, двигунів, гідравлічних систем, електричних систем, іншого робочого обладнання. Навчальні класи уже введені в експлуатацію. Другий етап будівництва розпочнеться в липні і включатиме в себе будівництво відкритих площадок.

Заснована в 1958 році, LiuGong працює в будівельно-дорожньому бізнесі вже протягом майже 60 років. Завдяки будівництву першого сучасного колісного навантажувача, LiuGong еволюціонував, і став компанією з найбільшою глобальною мережею з продажами більш ніж у 130 країнах світу. Із запуском світового центру, LiuGong буде продовжувати надавати своїм замовникам по всьому світу не тільки обладнання вищого класу, але і краще обслуговування та передовий досвід.