ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

LiuGong на виставці ConExpo-Con/AGG 2017

Виставка CONEXPO-CON/AGG 2017 вважається однією з найбільш інформативних виставок, що орієнтована на виробництво та будівництво матеріалів для промисловості. На виставці представлені найсучасніші інновації, технології, обладнання, а також різного роду продукція та послуги, необхідні для розвитку промисловості. Вказана подія приваблює понад 140 тис. відвідувачів з усіх секторів промисловості зі всього світу і є однією з наочікуваніших подій в Лас Вегасі.

LiuGong, всесвітній лідер з виробництва будівельного обладнання, також представив на виставці ConExpo-Con/AGG 2017 13 моделей техніки, що є придатними для роботи в найбільш екстремальних умовах. 

Справжнім революційним відкриттям став представлений LiuGong фронтальний навантажувач серії Н з вертикальним підйомом. Нагадаємо, що основним нововведенням продукції є вертикальний підйом стріли навантажувача на шарнірній рамі з Z-подібним ковшом. Таке вирішення дозволяє навантажувачам знизити ризик перекидання і забезпечує підйом на набагато вищу висоту, в порівнянні зі звичайними навантажувачами тієї ж потужності та ваги. В додаток, компанія презентувала для відвідувачів екскаватори серії Е (моделі 9035E, 915E, 922E та 930E), фронтальні навантажувачі, включаючи такі моделі як VL80A, 835H, 848H та 890H, навантажувач з боковим розворотом 385B, моделі 2025G та 2030H, що є яскравими представниками вилкових навантажувачів, а також гідростатичні бульдозери Dressta TD-8S і TD-9S. Уся техніка виготовлена відповідно до US EPA стандартів контролю за викидами в навколишнє середовище.

Сьогодні LiuGong тісно працює над постійним вдосконаленням техніки, а такі відомі та добре зарекомендовані на ринку комплектуючі як Cummins, ZF, та Kawasaki, Permco, Yanmar дозволяють досягнути найвищих показників продуктивності в роботі. Уся продукція LiuGong проходить передпродажну підготовку та тестові випробування в різних екстремальних умовах.

“Можу запевнити Вас, що з LiuGong ви у надійних руках. Технологія вертикального підйому є першою в своєму роді та представляє новий клас техніки в промисловості. Це показує нашу силу та бажання задовольняти вимоги наших клієнтів.” - сказав, в інтерв’ю журналістам, David Beatenbough, віце-президент LiuGong.