ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

LiuGong завершив виробництво першого 45-тонного річстакера моделі CLG2450

Китайський виробник будівельної техніки LiuGong завершив виробництво першого 45-тонного річстакера моделі CLG2450 (ред. Річстакер (англ. reach stacker) — навантажувач для роботи з контейнерами).

Модель CLG2450- це перша велика машина виробництва компанії LiuGong, що була спеціально розроблена та виготовлена для використання в портах для вантаження і розвантаження контейнерів. Річстакер LiuGong CLG2450 призначений для перевалки контейнерів у морських портах, залізничних станціях, може використовуватися для підйому, укладання контейнерів, а також перевезення їх на короткі відстані.

CLG2450 має 45 тонний  базовий потенціал. Це самий великий і важкий продукт серед продуктової лінійки LiuGong.

Для задоволення потреб клієнтів, машина ввібрала в себе багато передових технологій, включаючи регулювання зворотнього потоку, постійний незмінний регулятор потужності, різноманітні системи клімат-контролю, системи електронного та інтелектуального сенсорного управління, єдина система управління двигуном, коробкою передач, гідравлічною та гальмівною системами за допомогою CAN bus контролера. Крім того, всі ключові компоненти були спеціально розроблені і виготовлені провідними світовими постачальниками комплектуючих.

Прагнення зробити машину інтуїтивною, паливно-економічною та точною у роботі було ключовою ціллю при проектуванні та створенні у річстакера моделі LiuGong CLG2450 мультимедійного пристрою для управління з багатомовним інтерфейсом і автоматичним пошуком несправностей, що зменшує тривалість діагностики та полегшує обслуговування і ремонт техніки.