ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Компанія "Аларіт-Пром-" взяла участь у спеціалізованій конференції "Українська будівельна неділя"

                             

        Компанія  «Аларіт-Пром-» - офіційний дилер концерну Guangxi Liugong Machinery Go Ltd в Україні 14 вересня  в одному із готелів  м. Київ «Ramada Encore»  взяла участь у  спеціалізованій конференції «Українська будівельна неділя». У числі учасників конференції було понад 450 провідних компаній України.

      «Українська будівельна неділя» об’єднує в собі шість галузевих конференцій: «Індустрія щебеню», «Українська дорога», «Індустрія бетонів», «Індустрія залізобетонів», «Агробілд», «Будмікс». Організатор конференції компанія FPR Events спеціалізується на проведенні галузевих конференцій в будівельній та інших галузях промисловості.

     У програму конференцій були включені аналітичні огляди ринків будівельних матеріалів від провідних експертів галузі, доповіді самих учасників ринку будівельних матеріалів про поточні тенденції, про стратегії компаній, про ринки збуту і методи підвищення продажів.

       Традиційно компанією «Аларіт-Пром-»  було представлено - фронтальний навантажувач CLG 856, який не має аналогів в Україні по комплектації серед  китайських виробників.

       CLG 856 - це  одночасно сучасний, потужний та високоефективний навантажувач з двигуном нового покоління Gummins, що відрізняється високим ККД і економним використанням палива.  Трансмісія ZF (німецька) планетарна автоматична з електро-гідравлічним контролем. Фронтальний навантажувач CLG 856 має комфортну і простору кабіну, що забезпечує сприятливі умови роботи для оператора.

    Модель CLG 856 може бути застосована у різних галузях та секторах, що робить її привабливою для широкого загалу.