ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Президент КНР Xi Jinping та генеральний директор LiuGong Zeng Guang відвідали бізнес-форуму в Польщі

20 червня 2016 року у м. Варшава стартувало відкриття спільного китайсько-польського бізнес-форуму, присвяченого міжнародній програмі співробітництва «Шовковий шлях». На церемонії відкриття були присутні президенти обох країн - Сі Цзіньпін (ред.- Xi Jinping) та Анджей Дуда  (ред.- Andrzej Duda).

Сі Цзіньпін виступив з важливою промовою під назвою "об'єднати свої зусилля для створення кращого майбутнього", підкресливши, щоб будівництво «Шовкового шляху» є спільною справою країн, розташованих уздовж маршруту, що вимагає спільних зусиль від усіх країн задля сприяння регіональному економічному процвітанню, забезпеченню миру і стабільності в регіоні.

Як один з провідних інвесторів Польщі, генеральний директор LiuGong Цзен Гуан (ред.- Zeng Guang) також був запрошений до виступу на форумі для того, щоб поділитися досягненнями LiuGong на європейському ринку та планами розвитку машинобудування в Польщі. 

Під час виступу генеральний директор LiuGong Цзен Гуан сказав, що LiuGong зацікавлений у виробництві продукції в Польщі, оскільки  LiuGong Dressta Machinery розглядається як «європейська штаб-квартира» LiuGong. (ред..- В лютому 2012 року компанія LiuGong завершила поглинання відділу Будівельного обладнання європейського лідера в області спецтехніки HSW (Huta Stalowa Wola) Dressta Co, Ltd., а трохи згодом заводу ZZN, що став дочірньою компанією Dressta LiuGong, що спеціалізується на виробництві силових агрегатів техніки).

«За останні чотири з половиною роки LiuGong виконав величезну роботу по вдосконаленню та модернізації технології та продуктової лінійки техніки, покращенню якості продукції, провів  широкомасшбатну рекламну акцію» - заявив  Цзен Гуан на форумі. «Сьогодні я горджусь тим, що підтримка та ресурси LiuGong  дозволили  врятувати від банкрутства та досягти конкурентного рівня.

Нині польсько-китайська співпраця надала роботу більш ніж 1280 працівникам, а також залучила до співпраці спеціалістів з усього Європейського Союзу. Ринок  продажу бульдозерів Dressta заполонив територію Північної та Латинської Америки, Тихоокеанський регіон Азії та інші. У той же час, проведення спільних наукових досліджень і дослідно-конструкторських робіт між LiuGong та командою міжнародної програми співробітництва «Шовковий шлях» в Польщі пришвидшило прогрес технологічних можливостей LiuGong».

На завершення генеральний директор LiuGong Цзен Гуан заявив: « Враховуючи усі фактори, LiuGong запевняє, що культурні відмінності не стануть на заваді успішним діловим відносинам Китаю та Польщі, адже LiuGong докладає величезних зусиль, щоб мінімізувати будь-які суперечності, що виникають в процесі співпраці.»