ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

ZZN Dressta LiuGong

ZZN (Zakład Zespołów Napędowych) - дочірня компанія Dressta LiuGong, що спеціалізується на виробництві силових агрегатів техніки, була відмічена на „Award for Suppliers” GE Transportation

В лютому 2016 року під час конференції постачальників, організованої GE Transportation, яка проходила в Далласі (штат Техас, США), ZZN (Zakład Zespołów Napędowych) - дочірня компанія Dressta LiuGong була нагороджена премією „Supplier Excellence Award” вдруге протягом двох років поспіль, починаючи з 2014. Ця нагорода є визнанням внеску ZZN Dressta LiuGong в бізнес-успіх марки GE Transportation в минулому році. 

ZZN Dressta LiuGong в черговий раз підтвердила відмінну якість своєї продукції, яка має більш ніж 40-річний досвід роботи в виробництві силових агрегатів техніки. ЇЇ виробничі потужності і висококваліфікований персонал гарантують високу якість продукції, яка широко використовується в галузі машинобудування техніки будівельного, залізничного, військового, суднобудівного, авіаційного, енергетичного спрямувань та в інших галузях промисловості.