ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Концерн LiuGong, один із найбільших виробників спецтехніки у світі, братиме участь у виставці в Baumі 2016

Концерн Guangxi LiuGong Machinery, один із найбільших виробників спецтехніки у світі, планує представити близько 15 одиниць техніки в модернізованих конфігураціях на виставці в Baumі 2016. До слова сказано, це спеціалізована міжнародна експозиція машин, обладнання та інноваційних технологій в області будівельної та гірничої промисловості, яка проводиться в Німеччині раз на три роки, починаючи з 1954, і на сьогоднішній день вважається наймасштабнішою і найпрестижнішою подією галузі.

LiuGong бере участь в даній виставці вже останні 4 роки і надалі не збирається зраджувати цій традиції. Цього року, компанія розділить стенд № 417 площею близько 2,588 м2  разом з такими компаніями, як Dressta та North Entrance. LiuGong обіцяє представити для відвідувачів виставки колісні навантажувачі, грейдери, катки, навантажувачі з боковим поворотом та багато іншого.

А все тому, що LiuGong не міг упустити можливість наживо поспілкуватися з представниками найбільших гравців на ринку, обговорити останні тенденції та отримати безкоштовну консультацію від провідних експертів галузі. «Клієнти вимагають більше ніж просто «добре-працююча» машина. Ми це розуміємо та успішно впроваджуємо. На даний час LiuGong має більше 9 продуктових лінійок, що розроблені відповідно до європейських вимог, а також центр запасних частин в Алмері (Нідерланди) площею близько 2400m², що дозволяє LiuGong постачати запасні частини в будь-яку точку Європи. В додаток до всього, ми маємо широку сітку дилерів, що не тільки забезпечують доставку техніки LiuGong до клієнтів, а й перевищують їх очікування.» - сказав на завершення David Beatenbough - віце-президент концерну Guangxi LiuGong Machinery.