ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Новий покращений та модернізований екскаватор LiuGong 950Е

Екскаватор LiuGong 950Е

Основні показники:

  •   Двигун Cummins QSM11
  •   Потужність298 кВт (399,6 к.с.)
  •   Операційна вага 45 500 – 46 500 кг
  •   Ємкість ковша 2,2 -3,2 м3
  •   Тягове зусилля 368 кН
  •   Максимальний обертальний  момент на вихідному валу двигуна – 1 898 Н
  •   Швидкість пересування: максимальна – 5,5 км/год, найнижча: 3,3км/год
  •    Здатність долати підйом у 70 º
  •   3 рівні захисту викидів в повітря

Екскаватор LiuGong 950Е масою близько 45 т позиціонується на межі універсальної будівельної та гірничо-видобувної техніки  і може з легкістю використовуватися як на масштабному будівництві, так і при видобуванні будівельних матеріалів чи корисних копалин.

Компанія LiuGong постійно займається вдосконаленням та модернізацією своєї техніки і однією з головних відмінностей нового екскаватора серії 950Е є наявність наступних технічних особливостей:

Вдосконалена гідравлічна система

При роботі екскаватора з покращеною гідравлічною системою досягається плавне та швидше прискорення, зменшення циклічного часу, а в результаті чого, суттєва економія пального.

Функціональні робочі режими

Повністю автоматична коробка передач забезпечує  плавний рух поршнів навіть на високій передачі, а функціональні робочі режими (активний, потужний, економний, режим підйому, режим автоматичного вимикача) екскаватора надають можливість легко та ефективно використовувати потужність  навантажувача.

Двигун

Екскаватор LiuGong 950Е обладнаний економічним двигуном Cummins QSM11 з  стандартними 3 рівнями очистки викидів в повітря.

 Даний двигун серії QSM11 обладнаний запатентованим турбонаддувом з механічними приводом, з метою підвищення потужності без збільшення маси і розмірів двигуна та зниження токсичності та задимленості відпрацьованих газів в умовах високогір’я.

Автоматичне регулювання силових характеристик двигуна за рахунок електронної системи, яка зчитує інформацію при навантаженні на гідравлічну систему. В режимі бездіяльності двигун знаходиться в економічному режимі, що дозволяє максимально економити паливо.

Кабіна

Простора, комфортабельна кабіна з великою площею скління встановлена на чотирьох вібропоглинаючих опорах. Вдосконалене сидіння з можливістю регулювання його жорсткості гідравлічною підвіскою, а також регулювання в горизонтальному і вертикальному напрямку знижує вібрації усередині кабіни та забезпечує максимальний комфорт для оператора. Функція кондиціонування створює в кабіні надлишковий тиск, що перешкоджає проникненню пилу.