ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

НОВЕ ПОКОЛІННЯ НАВАНТАЖУВАЧІВ ПОПОВНИВ КОЛІСНИЙ НАВАНТАЖУВАЧ LIUGONG 890Н

НОВЕ ПОКОЛІННЯ НАВАНТАЖУВАЧІВ ПОПОВНИВ  КОЛІСНИЙ НАВАНТАЖУВАЧ LIUGONG 890Н

Основні показники:

·        Двигун Cummins QSM11

·        Потужність261 кВт  (350 к.с.)

·        Операційна вага 30 400 кг

·        Статичне перекидне навантаження 25 827 кг.

·        Ємкість ковша 5,4 м3

Новий навантажувач LiuGong 890Н поєднав в собі всі переваги своїх попередників, додатково  покращивши комплектацію новітніми технологічними розробками. Так, нова кабіна серії Н оснащена системами захисту ROPS/FOPS з сенсорними джойстиками та інтелектуальною операційною системою. До того ж, LiuGong 890Н укомплектований новітньою системою кондиціонування, яка створює комфортні умови праці завдяки постійній підтримці свіжості повітря усередині кабіни.

Для легкого управління навантажувачем компанія–виробник укомплектувала його сенсорними важелями, що дозволяють водієві швидко і точно здійснювати управління гідравлікою.

Плавний хід техніки забезпечується завдяки новій автоматичній змащувальній системі (інтервал змащування 0,5год/1год/2год), що ідеально підходить для практичного використання. А щоб шини не прослизали по поверхні та щоб знизити навантаження на привід коліс при повороті, навантажувач LiuGong 890Н спеціально обладнаний мостами «мокрого» типу  ZF MT-L з блокуванням диференціалу та  високочутливою гальмівною системою.

Для більшої економії пального навантажувач обладнаний автоматичною трансмісією ZF 4WG310 з 3-ма робочими режимами (стандартним, потужним і економним).

Комплексне проектування всієї системи LiuGong робить техніку ідеальною для досягнення високої продуктивності при роботі з різними поверхнями. Окрім того з гордістю повідомляємо, що навантажувач LiuGong 890Н вже пройшов тестове випробування в компанії «Heldelberg Technology Center» та виправдав очікування споживачів щодо високої продуктивності та ефективності.