ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

ТОВ «Виробничо-торгівельна компанія «Полімерцентр» - новий партнер ТОВ «Аларітпром»

Компанія ТОВ «Аларітпром» рада повідомити про успішне завершення угоди з ТОВ «Виробничо-торгівельна компанія «Полімерцентр» на поставку дизельного вилкового навантажувача LiuGong CPCD25, оснащеного двигуном Xinchai 2,5 л, автоматичною трансмісією, зміщенням каретки та стандартною 2-секційною мачтою.

Компанія «Полімерцентр» заснована в 1994 році. Впродовж 20 років компанія займається виробництвом продукції, центральним спектром якої є пластикова тара і гнучка поліетиленова упаковка, ставши найбільшим постачальником її в Україні. Цільові галузі: м'ясна та ковбасна, молочна, сільськогосподарська, хлібопекарська. Продукт сертифікований, є безпечним не тільки для населення, а й для навколишнього середовища, оскільки виробляється з сировини, що відповідає екологічним стандартам. Його безумовна перевага - 100% здатність до переробки після використання.

Компанія «Полімерцентр»  є національним українським виробником, проте окрім України також постачає продукцію у Білорусь, Молдову, Казахстан та Росію. Головною метою для команди «Полімерцентр» є не тільки поліпшення продукції і власного виробництва, а також розбудова сильної національної економіки із чесним підходом до ведення бізнесу.

Такі принципи і підходи до роботи дуже близькі для компанії Аларітпром. Тому ми щиро сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Збудуємо майбутнє разом!!!