ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Новий колісний навантажувач LiuGong 856H призначений спеціально для європейського ринку

Новий фронтальний навантажувач LiuGong 856H був розроблений спеціально для європейського ринку, поєднуючи в собі півсторіччя технологій та інновацій концерну LiuGong, при повному дотриманні всіх норм і стандартів Stage IV. Фронтальний навантажувач 856H знаменує собою початок нової ери в LiuGong і запроваджує новий рівень продуктивності та експлуатаційної надійності на європейському ринку.

Європейський ринок є особливо складним для виробників будівельної техніки через сувору регламентацію викидів в регіоні. Однак прогрес не стоїть на місці, і в міру того, як прискорюється глобалізація, концерн LiuGong адаптувався і постійно створює продукти, які здатні відповідати вимогам та потребам різних ринків.

Новий навантажувач 856H оснащений надзвичайно тихим і надійним двигуном Cummins QSB6.7 відповідно до стандарту Stage IV. У ньому використовується технологія турбокомпресора зі змінюваною геометрією, щоб забезпечити максимально можливий крутний момент. Система вприскування палива під високим тиском типу Коммон Рейл (Common Rail) покращує тиск уприскування й оптимізує витрату палива. З таким потужним двигуном 856H може працювати в екстремальних умовах не тільки в Європі, але й у всьому світі.

В системі трансмісії застосовуються найсучасніші технології ZF, в результаті чого новий 856H отримав «мокрий» міст ZF AP3000 з відмінною вантажопідйомністю. Картер ведучого моста і основна система передачі були укріплені з метою поліпшення міцності, а вантажопідйомність збільшена на 40% порівняно з попередньою моделлю. У 856Н середній життєвий цикл збільшений на 250%, в результаті чого він має більш тривалий термін служби. Трансмісія ZF 4WG200 працює ефективно і дозволяє досягти максимальної потужності. Автоматична коробка передач з функцією пониження та електричний пропорційний важіль реверсу і нейтралі роблять роботу зручнішою і знижують втому оператора. Разом з компонентами світового класу навантажувач 856H здатний максимізувати продуктивність для своїх клієнтів.

"Щоб бути серйозним гравцем на глобальному ринку, концерн LiuGong має бути впевненим, що він виробляє продукцію високої якості. LiuGong починає процес розробки та проектування зі своїх клієнтів, з'ясовуючи їхні вимоги до продукту та власне які поліпшення їм необхідні. Спочатку ми слухаємо, і тільки потім ми робимо відповідні конструктивні удосконалення продукту" відзначив Девід Бітенбо (David Beatenbough), віце-президент LiuGong, відповідальний за наукові дослідження і розробки. "Саме так створювався новий фронтальний навантажувач 856H".

Нова конструкція кабіни навантажувача 856H не тільки покращує видимість робочого інструмента, але й забезпечує відмінний огляд у всіх напрямках з метою поліпшення безпеки. Часто використовувані елементи управління розташовані в межах легкої досяжності, а гнуте скло в кабіні знижує рівень шуму. Завдяки 360° доступу довкола кабіни можна легко й безперешкодно видалити сніг і мороз, а функція підтримки температури дозволяє автоматично регулювати температуру. Кабіна обладнана системами ROPS (система захисту від перекидання) і FOPS (система захисту від падіння предметів) відповідно до стандартів безпеки ISO3471 і ISO3449, які гарантують максимальну безпеку оператора.

Як і в інших машинах LiuGong, обслуговування нового навантажувача 856H є простим і зручним. Тут застосовується так звана ідея «наземного обслуговування», яка буквально означає, що всі користувачі можуть здійснити перевірку та заміну різних фільтрів і палива, стоячи на землі, без необхідності підніматися вгору-вниз. Капот двигуна, який нахиляється вперед і оснащений електричним підйомним пристроєм, не тільки забезпечує доступ «з рівня землі» до різних компонентів і точок обслуговування, але також зменшує кількість необхідних щоденних перевірок. Гідравлічний приводний мотор вентилятора при необхідності очищення можна зняти, а водні і масляні стоки мають спільне розташування для більш простого та швидкого обслуговування і сервісу.

"У LiuGong мова йде не просто про розробку новітніх технологій. Йдеться про розробку новітніх технологій, які працюють - послідовно, надійно, день у день, на найважчих і найбільш екстремальних будмайданчиках нашої галузі, "додав містер Бітенбо. "Новий колісний навантажувач 856H є прекрасною демонстрацією величезних зусиль концерну LiuGong. Ми на правильному шляху, ми робимо правильні речі, і ми ніколи не зупинимося ".