ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Концерн LiuGong увійшов до ТОП 50 компаній Китаю

Global Entrepreneur, одне з найбільш впливових фінансових ЗМІ в Китаї, оголосило свій список «Топ 50 кращих компаній Китаю в 2013-2014рр», до якого увійшов і концерн Guangxi LiuGong Machinery Co., Ltd. З цієї нагоди, віце-президент LiuGong Machinery пан Huang Haibo відвідав урочистий захід, присвячений врученню нагород, а також взяв участь у круглому столі з іншими найбільшими бізнес лідерами.

Дана нагорода була вперше вручена журналом Global Entrepreneur в 2004 році. А оскільки китайський ринок відіграє все більш важливу роль у світовій економіці, ті компанії, які отримують нагороду, користуються повагою не тільки на китайському, а й на світовому ринку. У процесі присудження нагороди до уваги беруться не тільки фінансові результати, а й той факт, наскільки компанії намагаються застосовувати нові стратегії і займаються пошуком інноваційних можливостей для бізнесу в умовах постійно мінливого ринку.

У 2011-2013 роках світовий ринок будівельної спецтехніки став свідком одного з найскладніших періодів у своїй історії, і в даному випадку китайський ринок спецтехніки також не став винятком. Концерн LiuGong, світовий лідер з виробництва повної лінійки важкої будівельної техніки та обладнання, застав як хороші часи розквіту китайського ринку, так і його спад. Тим не менш, компанія продовжує зберігати тверду впевненість в успіху і дотримуватися своєї глобальної ринкової стратегії, заснованої на зваженому обмірковуванні при побудові довгострокових планів. Всупереч безперервним викликам і жорстким умовам ринку, чистий прибуток концерну LiuGong в 2013 році збільшилася на 20,41%, а розмір зарубіжних продажів росте до середньому на 15 відсотків у річному вирахуванні.

Незважаючи на те, що сумарна частка продажів китайських виробників навантажувачів у світі знизилася, продажі навантажувачів концерну LiuGong на закордонних ринках збільшилися на 19%, а продажі вилкових навантажувачів - на 50%.

Крім того, в 2013 році компанія LiuGong відкрила новий міжнародний центр запасних частин, площею 33 000 м2, а також заклала камінь в основу міжнародного науково-дослідного центру, де на загальній площі в 110 000 м2 будуть розміщені офіси, центр і полігон для тестування.