ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні
Новини

Компанія Аларітпром здійснила поставку фронтального навантажувача CLG 877 на ВАТ «Запоріжсталь»

Компанія ТОВ «Аларітпром» рада повідомити про завершення успішної поставки першого в Україні фронтального навантажувача LiuGong CLG 877. Першим покупцем в Україні став промисловий гігант ВАТ «Запоріжсталь», продукція якого добре відома більш ніж у 100 країнах світу.

Фронтальний навантажувач LiuGong CLG 877 оснащений оригінальними комплектуючими світових виробників: двигун Cummins QSM11 з економною витратою палива і високим ККД, що відповідає стандарту американського агентства з охорони навколишнього середовища Tier III і європейському Stage IIIA, трансмісія ZF, мости ZF, ківш 5,0 м3 із зубами, а також кабіна з обігрівом, камера заднього виду, централізована система  змащування.

Компанія «Аларітпром» висловлює подяку ВАТ «Запоріжсталь» за надану довіру при виборі постачальника, а також рада, що світовий гігант у виробництві навантажувачів LiuGong поповнив парк техніки підприємства, яке має не просто потужний індустріальний і кадровий потенціал, а також проводить ефективний менеджмент якості та конкурентоспроможності продукції, реалізує програми з модернізації та відновлення виробництва, впровадження сучасних технологій тощо. Сподіваємося на подальшу успішну співпрацю!