ексклюзивний представник концерну LIUGONG MASHINERY Co Ltd в Україні

Концерн LiuGong

«Якщо ви справді хочете стати компанією світового рівня,
необхідно спочатку максимально наблизитися до ринку.»

Zeng Guang'an

Президент LiuGong Machinery Corporation

Корпорація Guanxi LiuGong Machinery Co, Ltd, заснована в 1958 році, в провінції Liuzhou, Китай. Виходячи з кількості проданих одиниць, LiuGong є найбільшим виробником фронтальних навантажувачів в світі..

В 1997 році LiuGong отримав свідоцтво ISO90001, в 1998 – Свідоцтво якості американської Компанії FMRC, в 2004 році удостоєний нагороди «Національна нагорода за якість».

З 2009 року показники LiuGong є на 40-60 % вищими, ніж в середньому розвиток по галузі. Частка закордонного ринку в 2009 році склала 1.3%, в 2010 – 2.2%, в 2011 – 3%, а в 2012 - 4.2%.

В 2010 році прибуток від продаж LiuGong становив 2,32 мільярда USD, вироблено більше 62000 одиниць техніки на 20 виробничих об’єктах (заводах).

В компанії працює більше 13000 співробітників, у тому числі 750 інженерів, працюючих в 3 науково-дослідних центрах по всьому світу. LiuGong створив власний національний Центр Технології з навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів. У 2015 році LiuGong додатково відкрив тренувальні сервісні центри у Росії, Бразилії та Казахстані. 

В 2004 році сформовано департамент ЗЕД, виділений окремий напрямок з роботи із зовнішніми ринками, який постійно розвивається та вдосконалюється.

На підставі досліджень компанії OFF HIGHWAY: «LiuGong визнаний найбільш якісним виробником Китаю на світовому рівні». Розробки LiuGong копіюються, а ціни є еталоном для виробників на внутрішньому ринку.

Компанія надає підтримку клієнтам по всьому світу. 2015 рік – дилерська сітка складається зі 400 дилерів в 130 країнах світу і охоплює 6 континентів та 2650 торгових точок по всьому світу.

Підтримка дилерів забезпечується десятьма регіональними офісами на рівні департаментів з маркетингу, сервісу та технічної підтримки. Десять складів запасних частин розташовані в стратегічно важливих районах, з метою поставки запасних частин в оптимально короткий строк. Регіональні офіси розташовані в Африці, Австралії, Бразилії, Дубаї, Європі, Індії, Сінгапурі, Південній Африці та США.

В 2011 году LiuGong ввійшов в 20-ку світових виробників спецтехники та до сьогодні утримує свої позиції на ринку.

LiuGong є стратегічним партнером компаній із світовим іменем та визнанням - Kawasaki (Японія) - найбільшого в світі виробника гідравлічних систем;; Cummins (США) - підприємства з виробництва двигунів; ZF Passau GmbH (Німеччина) - аводу-виробника мостів та трансмісій.

На території заводу LiuGong в м. Guanxi розташована ZF (Zahnradfabrik), спільна компанія ZF Construction Machinery Limited з виробництва мостів та трансмісій. У 2011 – LiuGong підписав контракт з Cummins по створенню спільного підприємства виробництва двигунів та створено другу спільну компанію ZF Construction Machinery Limited;

У тому ж 2011 році компанія LiuGong завершила поглинання відділу Будівельного обладнання європейського лідера в області спецтехніки HSW (Huta Stalowa Wola) Dressta Co, Ltd; HSW (Huta Stalowa Wola) Dressta Co, Ltd та придбав 42% акцій Beijing Shougang Heavy Duty Truck Co з випуску кар’єрних самоскидів;

LiuGong керується суворою системою перевірки якості Six Sigma, використовуючи передові технології та високоякісні комплектуючі як її основу. 

В 2014 році доля LiuGong на світовому ринку колесних навантажувачів склала приблизно 9,7%, а на внутрішньому ринку приблизно 17,5%.

В 2014 році LiuGong отримав виручку 1,65 млрд. Грн. долл. США, продав всього більше 35 000 одиниць техніки.

У 2014 році LiuGong інвестував більше 66 мільйонів доларів США у свою програму науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт.

LiuGong постійно розширює та модернізує лінійку техніки, випускаючи нові моделі для задоволення усіх потреб ринку. Станом на грудень 2015 року продукція концерну «LiuGong» складається з 20 модельних лінійок: навантажувачів фронтальних; вилочних навантажувачів; міні-навантажувачів з боковим поворотом; екскаваторів-навантажувачів; бульдозерів;  трубоукладальників; гусеничних екскаваторів; катків; автогрейдерів; асфальтоукладальників; обладнання для виробництва бетону; автобенозмішувачів і автобетононасосів; колісних і гусеничних кранів; кар'єрних самоскидів; бурових установок; двигунів; гідравлічних систем; трансмісій; компресорів; компонентів для підвісних мостів.

Розширення виробництва концерну LiuGong невпинно зростає з кожним роком за рахунок втілення новітніх технологій, інвестування в нові проекти та розширення  ринку збуту.

Станом на кінець 2015 року доля навантажувачів LiuGong на світовому ринку становить 35%, внутрішньому ринку Китаю – 65%.

В 2017 році 7 508 одиниць продано закордон.

Легкість інтегрування в процеси цивільного і дорожнього будівництва, видобутку корисних копалин, геологічних розвідок і навантажувально-розвантажувальних робіт безперечно вигідно вирізняє концерн «LiuGong» серед інших світових виробників спецтехніки.

Компанія є першою багато у чому, включаючи її першість серед виробників важкого устаткування в Китаї і виробництві першого сучасного навантажувача в 1966 році. LiuGong є невід'ємною частиною науково-технічного прогресу Китаю та його інфраструктурного розвитку.

На міжнародному ринку, за словами президента компанії LiuGong, ціни на продукцію концерну можна віднести до високого класу. «Ми не можемо конкурувати шляхом цінової війни на міжнародній арені» - зазначив Zeng Guang'an. Однак однією з головних проблем залишається історичне сприйняття будь-якого китайського бренду як дешевого і неякісного. В цьому відношенні саме репутація та співпраця з відомими іноземними постачальниками комплектуючих частин визначає конкурентні переваги LiuGong на ринку.

Підтримка та задоволення потреб споживачів є основою будь-якого плану щодо посилення позицій LiuGong на міжнародному рівні. Віце-президент концерну, David Beatenbough з цього приводу наголосив, що: «навіть якщо ми отримаємо найкращі продукти в світі, ми не зможемо бути успішним, якщо наші клієнти не будуть отримувати необхідну їм підтримку. Наша стратегія зі збуту побудована навколо цієї філософії»

Корпоративні цінності компанії LiuGong -  це орієнтація на клієнта, спрямованість виключно у майбутнє нерозривно з якістю та розвитком.